Czerwcowe spotkanie z niezwykłą podróżniczką

Zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie z podróżniczką i dziennikarką Małgorzatą Zdziechowską, która zabierze dzieci w niezwykłą podróż po świecie zwierząt i odkryje przed nimi wiele fascynujących tajemnic czworonogów.
O jej niezwykłej więzi z dzikimi zwierzętami rozpisują się gazety na całym świecie.
Od kilku lat wyjeżdża na wolontariat, żeby zajmować się zranionymi, chorymi czy osieroconymi dzikimi zwierzętami. Przejechała pół świata (Chiny, Boliwia, Brazylia, RPA, Australia, Peru, Kostaryka, Wietnam, Belize) i zajmowała się ponad 75 gatunkami ssaków. Swoje doświadczenia opisała w książce „Zwierzaki podróżniczki Gosi”.
Swoją pasją, wiedzą i przygodami dzieli się podczas wykładów i warsztatów na uniwersytetach dziecięcych (Uniwersytet Dziecięcy UMCS, Akademia Odkrywcy im. Tony Halika, Uniwersytet Dziecięcy UJK, Unikids w Lublinie, Uniwersytet Dzieci); spotkaniach autorskich w szkołach i na festynach rodzinnych oraz prelekcjach na festiwalach podróżniczych.
Dla dzieci od lat 5 ( spotkanie urozmaicone będzie prezentacjami multimedialnymi, zabawami i grami).

Serdecznie zapraszamy do Przedszkola leśnego w Mariewie w najbliższą sobotę 9 czerwca w godz. 13.00-15.00.

Adres: Mariew, ul. Kwiatowa 136A

Dojazd z Warszawy: autobus 729 (2 strefa) z przystanku os. Górczewska (Bemowo) do przystanku Wólczyńska (Mariew).