Untitled

• To wydarzenie minęło.

Rodzinny piknik leśny w Mariewie

12 czerwca godz. 16:00 - 20:00

Zapraszamy na swobodny czas na terenie przedszkola leśnego w Mariewie. Dziki plac zabaw czeka na naszych milusińskich, a dla dorosłych mamy w ofercie leżaki i hamaki oraz wspólne biesiadowanie przy ognisku. Taki leniwy poranek przy lesie pozwoli się zrelaksować po długim tygodniu, a dzieciom zapewni mnóstwo frajdy i uśmiechu.
CO ZAPEWNIAMY:
– ogrodzone podwórko
– duży namiot ze stolikami i siedzeniami
– naturalną przestrzeń do zabawy z infrastrukturą: domek na drzewie, huśtawki, kuchnia błotna i inne
– brzozowy lasek i łąka
– hamaki i leżaki
– ognisko
– dostęp do toalety i prądu
– wodę do picia
– kawę i herbatę
– poczęstunek wegetariański
WSPÓLNE OGNISKO
Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz lokalnych dostawców. W cenie biletu oferujemy do jedzenia żytni chleb na zakwasie, wypiekany w domu, warzywne pasty do pieczywa robione przez nas, odżywczy ciepły kociołek warzywny z ziołami, które wzmacniają organizm, na deser ciasto brownie z buraka lub bezglutenowa szarlotka. Do zapieczenia na ciepło nad ogniskiem mamy dla Was zawijasy z ciasta drożdżowego. Serwowane przez nas herbaty są ziołowe, jak to na zioła przystało, mają różne właściwości. Do posłodzenia napojów zdobyliśmy dla Was miody z zaprzyjaźnionej pasieki.
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
– ubrania na zmianę dla dzieci
– ubrania odpowiednie do warunków atmosferycznych
– miski i łyżki do zjedzenia potrawy z kociołka (wyznajemy zasady less waste i nie zapewniamy naczyń jednorazowych)
– własny kubek do zrobienia sobie herbaty, czy kawy
– repelenty na kleszcze i komary
– czapka/kapelusz od słońca
– koc do posiedzenia
CENA:
– dzieci powyżej 3 roku życia – 35 zł/osoba, drugie i kolejne dziecko 30 zł/osoba
– dorośli – 25 zł/osoba, drugi i kolejny dorosły 20zł/osoba
– dzieci poniżej 3 roku życia – bezpłatnie
ZAPISY:
zapisać się można wypełniając: https://docs.google.com/…/1Lzvu4iVyazxWYQr…
i wpłacając zaliczkę w wysokości 50zł na konto: 21 1140 2004 0000 3502 8122 6505, w tytule przelewu proszę wpisać „zaliczka,nazwa rodziny podana w formularzu, 12.06 Mariew”.
Rezerwacja miejsca zostanie potwierdzona poprzez e-mail w ciągu 24h od przesłania formularza i zaksięgowania wpłaty. W e-mailu zwrotnym zostaną przekazane szczegóły wydarzenia. Płatność należy uzupełnić na miejscu przed spotkaniem w formie odliczonej gotówki.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przemyślane zapisy i ewentualne informowanie nas o niemożliwości przybycia.

Przedszkole leśne w Mariewie
ul. Kwiatowa 136A