Wrześniowe ognisko rodzinne

Serdecznie zapraszamy na niedzielę na kolejne rodzinne ognisko.
Spotkajmy się w godz. 14-17.00.
O godz. 15.00 będziemy gościć ekipę z LINGO-STAR, która przeprowadzi z nami zajęcia pt. „Mały Edison”. Wspólnie z instruktorem będziemy wykonywać barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne. Mały Edison to kurs, który pobudza dzieci do myślenia i aktywnego działania, a same doświadczenia są łatwe i przystępne dla dzieci. Zapraszamy na nie zwłaszcza dzieci w wieku 4-5 lat. Jeśli spodobają nam się te zajęcia, będziemy mogli przeprowadzać je co tydzień – wtedy już odpłatnie, ustalimy sobie dzień i godzinę. Żeby łatwiej było nam zebrać grupę, na zajęcia zapraszamy również chętne dzieci spoza naszego przedszkola wraz z rodzicami.

Po zajęciach rozpalimy nasze tradycyjne ognisko, będziemy mieć jabłka i ziemniaki, pozostałe rzeczy prosimy przynieść we własnym zakresie, chętnie też na wspólny stół. Zachęcamy do używania naczyń wielokrotnego użytku 🙂

Do zobaczenia w niedzielę!

Adres: Przedszkole leśne w Mariewie, ul. Kwiatowa 136A, tel. 781 952 020.