Szukamy nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Przedszkole leśne w Mariewie”

(zlokalizowany pod Warszawą)

poszukuje

nauczyciela wychowania przedszkolnego

na pół/cały etat.

Jesteśmy przedszkolem, działającym w nurcie przedszkoli leśnych, inaczej skandynawskich, w których dzieci spędzają większość czasu podczas swobodnych zabaw na świeżym powietrzu. Nauczyciele w naszym przedszkolu stają się towarzyszami, opiekunami oraz liderami. Jesteśmy z dziećmi podczas ich zabaw, pomagamy im przeżywać ich emocje, zwłaszcza te trudne, towarzyszymy podczas konfliktów i dbamy o bezpieczeństwo. Organizujemy pobyt dzieci w przedszkolu, prowadzimy częste okoliczne wycieczki przyrodnicze, proponujemy aktywności, zwłaszcza te jednoczące grupę. Nie oceniamy, nie używamy kar ani nagród, za to staramy się wykazywać empatią i zrozumieniem dla dziecięcych potrzeb. Uczymy się wspólnie języka porozumienia bez przemocy.

Poszukujemy osoby:

1) z wyższym wykształceniem kierunkowym (wychowanie przedszkolne wraz z uprawnieniami pedagogicznymi),

2) z doświadczeniem w pracy z grupą dzieci,

3) której bliskie jest komunikowanie się w nurcie Porozumienia bez Przemocy, bądź chcącej się uczyć takiego podejścia,

4) gotowej do pracy na świeżym powietrzu przez większość dnia,

5) pomysłowej, życzliwej i samodzielnej.

Oferujemy:

1) pracę w kilkunastoosobowej zróżnicowanej wiekowo grupie dzieci, wspólnie z 1 lub 2 opiekunami na zmianie,

3) przestrzeń na rozwój, życie w pełni potencjału i w zgodzie ze sobą,

3) pracę w Puszczy Kampinoskiej, z dogodnym dojazdem do Warszawy,

4) udział w min. 1 wizycie studyjnej (polskiej lub zagranicznej) lub konferencji branżowej rocznie,

5) możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb,

6) wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

7) wsparcie i pracę w ramach zespołu pedagogiczno-psychologicznego.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy o wysyłanie na adres przedszkole@mariew.edu.pl.